Statystyki
Sezon po sezonie
Średnie meczowe lub sumy z całego sezonu.
| Sezon / rozgrywki | M | MIN | PKT | 2P | 2P% | 3P | 3P% | 1P | 1P% | ZB A | ZB O | ZB | AST | PRZ | STR | BLK | F | FW | EVAL | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016SLAK · Frassati | 2 | 19,038 | 3,57 | 1,53 | 30,0%30,0% | 0,00 | 0,0%0,0% | 0,51 | 25,0%25,0% | 2,55 | 3,06 | 5,511 | 0,51 | 0,51 | 0,00 | 0,00 | 2,55 | 1,53 | 5,010 | -8,5-17 |
| 2013/2014SLAK · Help Food | 4 | 18,373 | 3,313 | 1,04 | 50,0%50,0% | 0,31 | 16,7%16,7% | 0,52 | 66,7%66,7% | 0,52 | 2,510 | 3,012 | 0,83 | 2,08 | 1,04 | 0,52 | 2,510 | 0,83 | 6,024 | +7,8+31 |
| 2012/2013SLAK · Mega | 21 | 25,8542 | 8,7183 | 3,880 | 45,7%45,7% | 0,12 | 25,0%25,0% | 0,817 | 44,7%44,7% | 2,043 | 4,8100 | 6,8143 | 1,225 | 0,816 | 1,736 | 0,24 | 2,348 | 0,00 | 10,1213 | 0,00 |
| 2011/2012SLAK · Two Guns Hill | 14 | 28,3396 | 7,1100 | 2,636 | 34,3%34,3% | 0,45 | 17,9%17,9% | 0,913 | 48,1%48,1% | 1,116 | 5,678 | 6,794 | 1,521 | 1,014 | 2,839 | 0,23 | 2,941 | 0,00 | 6,287 | 0,00 |
| 2010/2011SLAK · Maximo | 19 | 26,0494 | 6,5124 | 2,854 | 43,2%43,2% | 0,23 | 18,8%18,8% | 0,47 | 70,0%70,0% | 2,241 | 5,3100 | 7,4141 | 0,815 | 0,47 | 1,529 | 0,35 | 2,649 | 0,00 | 9,3176 | 0,00 |
| 2009/2010SLAK · Maximo | 14 | 29,6414 | 7,9110 | 2,433 | 38,8%38,8% | 0,811 | 35,5%35,5% | 0,811 | 68,8%68,8% | 2,028 | 4,259 | 6,287 | 0,913 | 0,57 | 1,521 | 0,69 | 2,129 | 0,00 | 9,1128 | 0,00 |
| 2008/2009SLAK · Maximo | 2 | 15,531 | 3,57 | 1,02 | 40,0%40,0% | 0,51 | 50,0%50,0% | 0,00 | 0,0%0,0% | 1,02 | 1,53 | 2,55 | 0,51 | 0,00 | 0,00 | 0,51 | 1,53 | 0,00 | 4,08 | 0,00 |
Aktualny zespółHelp Food