Wpisz co najmniej 2 znaki. Wyniki pojawią się od razu.
Maciej Piecy****
Zawodnik · 2008/2009

Maciej Piecy****

Pozycja: SF · #8

Aktualny zespółMaximo
Statystyki

Sezon po sezonie

Średnie meczowe lub sumy z całego sezonu.

Sezon / rozgrywkiMMINPKT2P2P%3P3P%1P1P%ZB AZB OZBASTPRZSTRBLKFFWEVAL+/-
2011/2012SLAK · Two Guns Hill6 14,2 1,8 0,3 25,0% 0,2 14,3% 0,7 80,0% 0,3 0,8 1,2 0,3 0,5 1,8 0,7 3,0 0,0 0,5 0,0
2010/2011SLAK · Two Guns Hill2 24,0 6,5 1,5 25,0% 0,5 25,0% 2,0 40,0% 2,0 2,0 4,0 0,5 1,5 6,0 0,0 3,5 0,0 -2,5 0,0
2009/2010SLAK · Maximo12 16,4 5,3 1,8 61,8% 0,2 12,5% 1,3 57,7% 0,4 1,8 2,3 0,3 1,5 1,9 0,3 1,3 0,0 4,6 0,0
2008/2009SLAK · Maximo14 18,3 3,9 0,7 31,3% 0,4 21,7% 1,4 57,1% 0,7 1,5 2,2 0,1 0,5 1,2 0,1 1,5 0,0 1,8 0,0
2006/2007SLAK · Maximo7 10,4 3,0 1,1 50,0% 0,0 0,0% 0,7 45,5% 0,3 1,6 1,9 0,3 0,0 1,3 0,0 1,3 0,0 1,7 0,0